A printout on a printer tray of an iron-on transfer of a polar bear. different print applications, smartphone, cloth bag, T-shirt, party glasses

הדפסה יצירתית

העולם שלך בהדפסה, התאמה אישית, יצירה, השראה!

קיימות דרכים רבות להיות יצירתי בבית באמצעות נייר, יישומון ומדפסת של Canon.

כשאתה רוצה להפיח חיים ברעיונות שלך, טווח המוצרים של Canon של נייר להדפסה יצירתית מספק מענה לכל הצרכים שלך. איכות גבוהה של נייר פוטו מט או נייר מט דו-צדדי מספקת שדרוג מקצועי לכרטיסי ברכה, תוספות של אלבומי תמונות או פרויקטים של מלאכת יד מתוך Creative Park. נייר פוטו מבריק הוא מושלם להדפסת התמונות מהרשתות החברתיות המועדפות עליך להצגה על הקירות שלך.

קישור המדפסת שלך לכל התמונות בטלפון החכם הוא פשוט מאין כמוהו בעזרת היישומון Canon PRINT, והיישומון Easy-PhotoPrint Editor אידיאלי לעריכת התמונות שלך או יצירת קולאז'ים, כרטיסים ופריטים אחרים בהתאמה אישית.

ולכן מצא נייר, בדוק את הרעיונות המשעשעים האלה ונסה לבצע התאמה אישית ולהפיח חיים בתמונות האהובות עליך.

התחל ליצור עם Creative Park

A selection of paper-crafted animals from Canon's Creative Park, including an owl, a squirrel and a hedgehog.
Creative Park הוא אמצעי נהדר שיקרב כל המשפחה. למה שלא תכניס את העולם שבחוץ פנימה ותיצור אוסף של חברים נחמדים מעולם החי?

אם אתה מחפש השראה, הצץ במערך התבניות הנפלא הזמין ב-Creative Park, המקור החינמי של Canon לחומרי יצירה בנייר עבור מדפסת Canon שלך. יש משהו שמתאים לכל אחד. אולי תתחיל ביצירת דוב פנדה ענק בתלת-ממד, קיפוד קטן וחמוד או ערכה של בובות מגדת עתידות המתארות את 'כיפה אדומה'? פשוט בחר את מה שאתה רוצה ליצור, הורד את התבנית והוראות קלות למעקב, הדפס על הנייר המומלץ ומחכות לך שעות של כיף!

אתה מעוניין באתגר גדול יותר? למה שלא תנסה ליצור גרסה מיניאטורית של נקודת ציון כמו גשר מצודת לונדון, דינוזאור כמו טירנוזאורוס או טריצרטופס, או מכונית Mercedes Benz 500K וינטג' עם גג פתוח? או אם אתה מעוניין להוסיף מעט צבע ברחבי הבית, קיימות תבניות עבור פרפר נייד, זרים לקישוט ואפילו מבחר פרחים ואגרטלים כדי שתוכל להדפיס וליצור צרור פרחים מנייר.

להכניס רוח חיים בבית

Photos printed on Canon Magnetic Photo Paper MG-101 arranged on the front of a fridge.
בחר את התמונות המועדפות עליך והדפס אותן על נייר צילום מגנטי כדי להוסיף מגע אישי למטבח שלך עם קולאז' צבעוני על המקרר שלך.

טען במדפסת שלך נייר פוטו מגנטי ותוכל ליצור תצוגה בהתאמה אישית עבור המקרר שלך - וזה פשוט להחליף כשאתה מוכן לרענון. ולמה שלא תוסיף אור למשרד הביתי עם לוח מצב רוח מגנטי שיסייע לך להתמקד ברעיונות שלך? באפשרותך לערוך את המגנטים שלך בעזרת היישומון Easy-PhotoPrint Editor של Canon כדי ליצור תצוגה מיידית ובולטת.

שתף את האהבה

A woman holding printed sunglasses (left). A printed banner spelling 'Happy Birthday' (right).
קשט את הבית שלך עם כרזות מודפסות או הכן אביזרים שתוכל להשתעשע איתם.

בין אם אתה חוגג עם שותפים לדירה ומשפחה או חולק אירוע באופן מקוון, כולם יכולים להצטרף עם בגדי המסיבה והאביזרים שלהם מ-Creative Park – יש בו רעיונות רבים לעבודת יד עבור מסיבה מהנה, ונייר פוטו מט של Canon באיכות גבוהה מושלם ליצירת הקישוטים בעלי הרעיונות השונים שלך.

a rope with pegged images with writing on them

תוכל להמשיך במסיבה על ידי הדפסת תמונות של חברים לתלייה על הקיר. הכנס נייר פוטו מרובע מסוג Plus Glossy II בגודל 5x5 אינץ' למדפסת שלך (או 3.5x3.5 אינץ' אם תואם למדפסת שלך) ותוכל להדפיס את התמונות האהובות עליך בתבנית המתאימה ל-Instagram. הדפסים אלה בסגנון רטרו נראים מצוין בכל מקום, אבל הם מושלמים לקיבוע על חוט או סרט כדי להוסיף צבע לקירות או למדף וליצור אווירה חגיגית.

two greeting cards on the left folded and one open card on the right with a picture of 2 hands making a heart shape

גם אם אי אפשר להיפגש כדי לחגוג יום הולדת או יום מיוחד אחר, אפשר לחלוק את האהבה על ידי שליחת כרטיס בהתאמה אישית. נייר מט דו-צדדי בגודל 7x10 אינץ' של Canon כולל קפל מרכזי מוכן מראש כך שבאפשרותך לשלוח כרטיסים מותאמים אישית במעטפות המצורפות - איזו דרך נפלאה להראות לאהובים שלך כמה הם חשובים לך!

נכתב על ידי אנג'לה ניקולסון

מאמרים קשורים
Printer fun for everyone

הדפסה יצירתית

הדפסה מהנה לכולם

שש דרכים שבהן מדפסת PIXMA שלך מעשירה את ביתך, את הפעילויות המשפחתיות ואת המכשירים שלך.

A table filled with paper craft items and a child making them under adult supervision.

הדפסה ומלאכות יד

גלה מאות פרויקטים של עבודות נייר חינמיות ומלאות הנאה

ממופעי תיאטרון בובות ועד למשחקי לוח, מעזרי למידה ועד למבוכים מסובכים, השתמש במגוון עבודות הנייר של Creative Park כדי להשאיר את הילדים עסוקים ומרותקים.

Printing bespoke cards

הדפסה יצירתית

הדפסת כרטיסים בהזמנה אישית

שישה שלבים ליצירת כרטיסי ברכה יפים בהתאמה אישית.

מוצרים קשורים

מוצרים קשורים

מוצרים קשורים

יישומונים מומלצים

מאמרים קשורים

ידיעון Get Inspired (לקבל השראה) הוא המקור הראשי שלך לעצות שימושיות בנושא צילום, מדריכים לקונה וראיונות מלאי תובנות – כל הדרוש לך כדי לאתר את המצלמה או המדפסת המתאימות ביותר בשבילך ולממש את הרעיון היצירתי הבא שיעלה במוחך.

חזרה לכל הטכניקות והטיפים