עזרה ותמיכה

היכן לקנות פתרונות עסקיים

אם אתה מחפש מוצרי Canon לבית או לעסק – הגעת למקום הנכון.

מצא שותף עסקי מוסמך של Canon

פתרון עסקי

מדינה

יישוב/עיר

פתרונות עסקיים

 • שותפי הדפסה בפורמט גדול

  מספקים את מכשירי הפורמט הגדול ויכולים לייעץ אודות השירותים והתמיכה של Canon, בהתאם לתחומי ההתמחות של השותפים, שיקבעו את ההיצע שהם מספקים ותומכים בו.

 • שותפים מומחים לפורמט גדול

  מומחים באספקת פתרונות מקיפים לסביבת שוק האומנויות הגרפיות והצילום; מספקים פתרונות מקצה לקצה שכוללים שירות, חומרים מתכלים ומדיה, עם גישה להיצע המלא בתחום ה-LFP של Canon.

 • שותפי דפוס מקצועיים

  שותפים שמספקים התקני ייצור קלים, יכולים לייעץ לגבי שירותים ותמיכה לכל דרישות ההדפסה המקצועיות שלך בבית.

 • שותפי דפוס מומחים מקצועיים

  שותפים שמתמחים באספקת פתרונות הדפסה מקצועיים. הידע והמומחיות שלהם מספקים ללקוחות ביטחון שהם תמיד יוכלו לייעץ ולספק את פתרונות ההדפסה הנכונים לכל צרכיהם. מהירות וגמישות השירות הן תכונות מפתח עבור אנשי מקצוע אלה. הודות להשקעה שלהם במכירות, בשירות ובתמיכה, שותפים אלה ממוקמים באופן אידיאלי כדי לעזור למקסם את זמן הפעולה והפרודוקטיביות של הלקוחות שלהם.

 • שותפי סריקה

  מספקים משלוח יעיל ותמיכה בשירות לקוחות בכל מגוון סורקי המסמכים imageFORMULA של Canon כדי לתת מענה לצרכים של לקוחות שדורשים פתרון קל לסריקה בבית, בדרכים או במשרד.

 • שותפי פתרונות סריקה

  מומחים במתן ייעוץ והדרכה ללקוחות שזקוקים לפתרון סריקה כדי לפתור את האתגרים העסקיים שלהם, כל אלה במקצועיות ובמיומנות יקרות ערך כדי להבטיח את הפתרון המתאים ביותר מהיצע סורקי המסמכים של Canon imageFORMULA.

 • שותפים לפתרונות שיתוף סביבת עבודה

  מומחים באספקת ניהול מסמכים מקיף והובלת פתרונות לניהול נתונים ומידע כדי לסייע בשיפור התהליכים העסקיים בארגונים. מפתרונות פשוטים למורכבים בהתאמה אישית, שכוללים חדרי דואר דיגיטליים וזרימות עבודה אוטומטיות של תהליכים עסקיים, לייעול ולשיפור חוויות הלקוח ותמיכה בלקוחות במסעות הטרנספורמציה הדיגיטלית שלהם.

 • שותפי שירותים מנוהלים בסביבת עבודה

  מומחים בניהול צי מדפסות בארגונים, כולל מתן פתרונות, שירותים ותמיכה בכל סל המוצרים של Canon, שכולל, סריקה, ארכיון, אחסון מאובטח, גישה ושליפה של מסמכים, ממכשירי הדפסה שונים. ממדפסות שולחניות ומדפסות ביתיות ועד למדפסות משרדיות רב-תכליתיות ומדפסות לשימוש יומיומי.

 • שותפי סביבת עבודה

  לאספקת מכשירים ופתרונות לכל צורכי המסמכים של הלקוח, החל מהדפסה שולחנית, סריקה והתקנים רב-תכליתיים בתוך הסביבה המשרדית.