נגישות ב-Canon

המחויבות של Canon לנגישות

התאם אישית את החוויה שלך

שיפור הנגישות באתר שלנו

צור קשר


הצהרת נגישות עבור אתר האינטרנט של Canon Europe, נכון לאוקטובר 2023


המחויבות של Canon לנגישות

Canon אירופה מחויבת להפיכת אתרי האינטרנט, האפליקציות והשירותים הדיגיטליים שלה לנגישים ככל שניתן. מטרתנו היא לשלב חוויות משתמש מלהיבות עם רמות גבוהות של נגישות והכללה, כך שכולם יוכלו להשתמש בשירותים הדיגיטליים שלנו, עם כל יכולת ומוגבלות שעשויה להיות להם. זהו חלק מהמאמץ שלנו לראות את כל האנשים, מכל תרבות, מנהג, שפה או גזע, חיים ופועלים יחדיו למען רווחה משותפת – זוהי פילוסופיית kyosei התאגידית שלנו, שהיא האמונה העמוקה שעומדת בליבה של כל פעולה שאנו מבצעים. הפיתוח הנמשך של האתר, פיתוח האפליקציה ויצירת התוכן שלנו מבוססים על הנחיות הנגישות המומלצות כגון WCAG 2.1 ותקן ISO 30071-1.

התאם את החוויה שלך לצרכיך

בעוד שאתר זה נוצר כך שייעשה בו שימוש 'כמות שהוא', ישנם אנשים שככל הנראה יקבלו את החוויה הנגישה ביותר על ידי התאמה אישית של המחשב שלהם כך שיתאים לצורכיהם האישיים – לדוגמה: לגרום לאתר לדבר אליהם, לשנות את תבנית הצבעים או להגדיל את גודל הטקסט של האתר.

אם נראה לך שזה יכול להיות שימושי עבורך, אנו ממליצים לך לבקר באתרים הבאים:

גלישה טובה יותר באינטרנט של WAI: טיפים להתאמה אישית של המחשב שלך כדי לקרוא או לצפות בסרטונים על אודות האופן שבו ההתאמות האישיות הללו (שהושגו על ידי שימוש בתכונות נגישות שכבר נמצאות במחשב, בטלפון או בטאבלט, או באמצעות התקנת טכנולוגיות מסייעות) עשויות להתאים לך.

שיפור הנגישות באתר שלנו

באמצעות ביקורת נגישות מומחה ובדיקת משתמשים של האתר שלנו עם אנשים בעלי מוגבלויות, אנו מודעים לכך שיש שיפורי נגישות שהאתר שלנו יכול להפיק מהם תועלת, ויש לנו תוכנית ליישומם. בשלב זה אנו פועלים לתיקון הבעיות הבאות:

  • אנו בודקים את הטקסט החלופי באתר ומתקנים אי ההתאמות.
  • אנו עובדים על מתן תיאור שמע עבור סרטונים נוספים.
  • אנחנו גם בוחנים את המבנה של כמה אלמנטים באתר שלנו, כדי להבטיח שהם אינטואיטיביים והגיוניים כאשר הם נקראים על ידי הקוראים על המסך.
  • אנו בודקים את הצבע של כמה קישורים באתר שלנו, כדי שיהיה קל יותר לראות כאשר הטקסט הוא קישור.
  • אנו בודקים את הטקסט וצבעי הרקע של חלק מהטקסטים והסמלים באתר שלנו, כדי להבטיח שהם ניתנים לקריאה בקלות, ושניתן להגדיל את כל הטקסט בדפדפנים
  • אנו עובדים על שיפור הנגישות של התפריטים והבאנר של העוגיות באתר שלנו.
  • אנו עובדים על שיפור האופן שבו חלק מהאלמנטים באתר שלנו פועלים עבור משתמשים עם מקלדת בלבד.
  • אנו בודקים את הקידוד של הדפים שלנו כדי להבטיח שמילים המופיעות עליהם מבוטאות היטב על ידי קוראי מסך.

אם מי מהמגבלות הקיימות הללו מונע ממך לקבל מידע או שירות שאתה זקוק לו מהאתר שלנו, פנה אלינו בכתובת accessibility@canon-europe.com ואנו נשמח לעזור לך.

עדכן אותנו אם אתה נתקל בקשיים כלשהם במהלך השימוש באתר זה

אנו שואפים תמיד לשפר את הנגישות באתר שלנו, כך שאם אתה נתקל במשהו באתר שקשה לשימוש, עדכן אותנו בכתובת accessibility@canon-europe.com. כדי לעזור לנו להבין את הקושי שלך במהירות, תוכל לעזור לנו על ידי מתן המידע המפורט ב'פנייה לארגונים בנוגע לאתרים נגישים' בבקשתך.

כל משוב בונה בנוגע לנגישות או לשימושיות של האתר שלנו יתקבל בברכה ויישקל בקפידה.

הצהרת נגישות זו עודכנה לאחרונה באוקטובר 2023 ועוקבת אחר העצות לגבי הצהרות נגישות ב-International Standard ISO 30071-1.