נגישות ב-Canon

המחויבות של Canon לנגישות

התאם אישית את החוויה שלך

שיפור הנגישות באתר שלנו

צור קשר


הצהרת נגישות עבור אתר האינטרנט של Canon אירופה, נכון ליולי 2020


המחויבות של Canon לנגישות

Canon אירופה מחויבת להפיכת אתרי האינטרנט, האפליקציות והשירותים הדיגיטליים שלה לנגישים ככל שניתן. מטרתנו היא לשלב חוויות משתמש מלהיבות עם רמות גבוהות של נגישות והכללה, כך שכולם יוכלו להשתמש בשירותים הדיגיטליים שלנו, עם כל יכולת ומוגבלות שעשויה להיות להם. זהו חלק מהמאמץ שלנו לראות את כל האנשים, מכל תרבות, מנהג, שפה או גזע, חיים ופועלים יחדיו למען רווחה משותפת – זוהי פילוסופיית kyosei התאגידית שלנו, שהיא האמונה העמוקה שעומדת בליבה של כל פעולה שאנו מבצעים. הפיתוח הנמשך של האתר, פיתוח האפליקציה ויצירת התוכן שלנו מבוססים על הנחיות הנגישות המומלצות כגון WCAG 2.0 ותקן ISO 30071-1.

התאם את החוויה שלך לצרכיך

בעוד שאתר זה נוצר כך שייעשה בו שימוש 'כמות שהוא', ישנם אנשים שככל הנראה יקבלו את החוויה הנגישה ביותר על ידי התאמה אישית של המחשב שלהם כך שיתאים לצורכיהם האישיים – לדוגמה: לגרום לאתר לדבר אליהם, לשנות את תבנית הצבעים או להגדיל את גודל הטקסט של האתר.

אם נראה לך שזה יכול להיות שימושי עבורך, אנו ממליצים לך לבקר באתרים הבאים:

BBC My Web, ‏My Way או WAI’s Better Web Browsing: עצות להתאמה אישית של המחשב שלך כדי לקרוא או לצפות בסרטונים המסבירים כיצד התאמות אישיות אלה (המתקבלות על ידי שימוש בתכונות הנגישות שכבר נמצאות במחשב, בטלפון או בטאבלט שלך או על ידי התקנת טכנולוגיות מסייעות) עשויות להתאים לך.

שיפור הנגישות באתר שלנו

באמצעות בדיקות משתמשים של האתר שלנו עם אנשים בעלי מוגבלויות, אנחנו מודעים לכך שקיימים שיפורי נגישות שהאתר שלנו יכול ליהנות מהם ויצרנו תוכנית ליישומם. בשלב זה אנו פועלים לתיקון הבעיות הבאות:

 • אנחנו מגדילים את מספר הסרטונים שלנו המספקים כותרות, תעתיקים או תיאור-קולי. אם אתה נתקל בקושי כלשהו בשימוש בסרטונים שלנו, פנה אלינו בכתובת: accessibility@canon-europe.com.
 • אנחנו בוחנים את הטקסט החלופי (התיאור) של האתר ומתקנים כל אי התאמה.
 • אנחנו פועלים לשיפור של עקביות הניווט באתר שלנו ושל נראות תיבות הסימון המדגישות את הרכיב בדף שנבחר.
 • אנחנו בוחנים את הנגישות של הניווט בתוך הדף באתר שלנו ופועלים להכללת קישורי 'דילוג על ניווט'.
 • אנחנו פועלים לשיפור עקביות התיוג בניווט שלנו ולשיפור המידע בכמה מהקישורים שלנו כדי להפוך אותם למובנים יותר למשתמשים בקורא מסך.
 • אנו פועלים לשיפור הודעות השגיאה בשדות הקלט בדפי התמיכה ויצירת הקשר שלנו. אם אתה נתקל בקושי כלשהו בשימוש בטפסים שלנו, פנה אלינו בכתובת accessibility@canon-europe.com.
 • אנו פועלים לשיפור האופן שבו בוררי המצלמה והעדשה מופעלים באמצעות המקלדת.
 • מחוון העלות בכלי השוואת המצלמות עושה שימוש בצבע כדי לספק מידע. אנו מחפשים דרכים אחרות למתן מידע זה עבור אלה המתקשים בתפיסת צבעים. אנו גם בוחנים את צבעי הטקסט והרקע שבהם נעשה שימוש באתר שלנו, כדי להבטיח שהם קריאים בקלות, ושכל הטקסט ניתן להגדלה בדפדפנים.
 • חלק מהמשתמשים עשויים לגלות שהם זקוקים למעט עזרה בהבנת חלק מהרכיבים בדפי המוצר. כוונתנו היא לספק הוראות על מנת לגרום לכך שהרכיבים הללו יהיו ברורים יותר.
 • במקומות מסוימים, קוראי מסך עשויים שלא לבטא נכונה מילים שאינן בשפה הראשית של הדף. אנו פועלים לתיקון בעיה זו.
 • תכונות מסוימות באתר עושות שימוש ב-WAI-ARIA כדי לספק חוויה נגישה. כל המחשבים, הטאבלטים והטלפונים המודרניים כוללים דפדפנים שתומכים ב-WAI-ARIA. אולם התקנים ישנים יותר המופעלים באמצעות Android 4.1 אינם כוללים תמיכה כזו. אם הטלפון או הטאבלט שברשותך משתמשים ב-Android 4.1 ואתה נתקל בקושי בשימוש באתר, אנו ממליצים על עדכון מערכת ההפעלה בהתקן שלך לגרסה מאוחרת יותר.

אם מי מהמגבלות הקיימות הללו מונע ממך לקבל מידע או שירות שאתה זקוק לו מהאתר שלנו, פנה אלינו בכתובת accessibility@canon-europe.com ואנו נשמח לעזור לך.

עדכן אותנו אם אתה נתקל בקשיים כלשהם במהלך השימוש באתר זה

אנו שואפים תמיד לשפר את הנגישות באתר שלנו, כך שאם אתה נתקל במשהו באתר שקשה לשימוש, עדכן אותנו בכתובת accessibility@canon-europe.com. כדי לעזור לנו להבין את הקושי שלך במהירות, תוכל לעזור לנו על ידי מתן המידע המפורט ב'פנייה לארגונים בנוגע לאתרים נגישים' בבקשתך.

כל משוב בונה בנוגע לנגישות או לשימושיות של האתר שלנו יתקבל בברכה ויישקל בקפידה.

הצהרת נגישות זו עודכנה לאחרונה ביולי 2020 ותואמת להמלצות בנושא הצהרות נגישות במסגרת תקן בינלאומי ISO 30071-1.