צגים מקצועיים

Canon DP-V1830

עם עיצוב קומפקטי וקליל שמתאים לסביבות סטודיו או סט, הצג המקצועי מדגם DP-V1830 מספק ביצועי דימות HDR יוצאים מהכלל באיכות 4K.

מפרט

 • צג HDR ‏18 אינץ', 4K

  צג LCD עם רזולוציה של ‎3840 x 2160 מספק בהירות של ‎1,000 cd/m² במסך מלא.

 • איכות תמונה יוצאת מהכלל

  עמידה בתקני Dolby Vision ו-EBU TECH3320*

 • ניטור HDR מתקדם

  צג Waveform Monitor, צבע כוזב, בדיקת טווח ועוד

 • קישוריות יציבה

  1 קלט HDMI וחיבורי 12G-SDI ‏(4 קלט ו-4 פלט)

 • תמיכה בשניים או בארבעה צגים ובאיכות 8K

  לניטור חלק עם ריבוי מצלמות ולתהליכי עבודה של רזולוציות גבוהות

 • עמיד ונוח לנשיאה

  גוף קומפקטי וקליל במשקל 7.5 ק"ג.

* הגעה לדירוג 1A בזכות יחס הניגודיות, הארת השיא, רמת השחור, אחידות ההארה וזמן העיכוב.

תמיכה במוצר

עדכון זמין

קושחה חדשה (v1.1) מציעה תכונות חדשות לגמרי, כולל כלי ניטור HDR נוספים, SDI/HDMI Multi View ועוד. מתג SDI מובנה זמין כעת בעלות נוספת, עבור הפקות יעילות מרובות מצלמות.

כלי ניטור HDR

הצג מדגם DP-V1830 כולל את כלי ניטור ה-HDR המתקדמים וזוכי הפרסים של Canon, המיועדים לסייע בהערכת תוכן HDR. היכולות האלו מאפשרות לקבל מידע מפורט ומדויק בנוגע לכל אחד מההיבטים של האות המוצג.

18” Display with Exceptional Brightness

צג בגודל 18 אינץ' עם בהירות יוצאת מהכלל

דגם DP-V1830 כולל צג LCD בגודל 18 אינץ' ובאיכות 4K UHD עם בהירות אחידה של עד ‎1000 cd/m² במסך מלא. ביחד עם רמת שחור נמוכה במיוחד של ‎0.001 cd/m², הצג הזה מתאפיין בדיוק ובביצועי HDR חסרי תקדים.

צבעים מדויקים ותמונות HDR ברמת פירוט גבוהה

הצג המתקדם וטכנולוגיית העמעום המקומי של Canon מספקים יכולות מתקדמות של בהירות, צללים מפורטים וסולם צבעים רחב בכל חלקי המסך. הצג מפיק תוכן HDR באיכות יוצאת מהכלל, שאפשרה לו לקבל אישור Dolby Vision וסיווג Grade1A במסגרת תקני EBU TECH3320 ‏1.

1 הדירוג Grade 1A מבוסס על יחס הניגודיות, הארת השיא, רמת השחור, אחידות ההארה וזמן העיכוב.

Faithful Colour Reproduction and Detailed HDR Image Quality
Simultaneous Dual/Quad Display and 8K Support

תצוגה סימולטנית בשניים או בארבעה צגים ותמיכה ב-8K

הצג מדגם DP-V1830 תומך בצפייה סימולטנית באיכות של עד 4K במערך של שניים או ארבעה צגים, כדי לאפשר ניטור מאוחד בתצורות של ריבוי מצלמות. פונקציה זו תומכת בצפייה באותות SDI ו-HDMI בו-זמנית, כמו גם פרופילי תמונה בודדים או משתמש LUT עבור כל קלט*. הצג מסוגל גם לתמוך באותות וידאו באיכות של 8K, והוא מוכן לזרימות עבודה עתידיות ברזולוציה גבוהה.

*זמין בקושחת יולי 2022

מתג SDI מובנה

ה-DP-V1830 כולל פלט SDI MULTI-FUNC* המאפשר למכשיר לפעול כמתג קלט SDI‏ 4-כיווני, מה שהופך הפקות מרובות מצלמות ליעילות יותר. מתג מובנה זה יכול לתמוך במגוון יישומי זרימת עבודה כגון שליחת הזנת פלט למוניטור של הבמאי, המקליט חיצוני או לפתרון השידור החי.

*דרוש רישיון בתשלום, זמין מקושחת יולי 2022

Canon Camera
Lightweight and Portable Design

עיצוב קליל ונוח לנשיאה

גוף קומפקטי במשקל 7.5 ק"ג גורם ל-DP-V1830 להיות צג מושלם להפקות ניידות. אפשרויות של קלט DC, ‏VESA והתקנה בארוניות 19 אינץ' מספקות גמישות יוצאת מהכלל.

קישוריות יציבה לשילוב נוח

הצג מדגם DP-V1830 כולל כניסת HDMI אחת וחיבורי 12G-SDI‏ (4 כניסות ו-4 יציאות) המתאימים לאותות 4K60P 4:2:2 של 10 סיביות או 4K30P 4:4:4 של 12 סיביות, כך שהוא מושלם לשילוב חלק בתהליכי עבודה מרובים.

Canon Camera
Canon Camera

שלט רחוק/ קישור מרובה צגים*

לגמישות נוספת ושליטה נוחה, ניתן לקשר את ה-DP-V1830 למחשב, לטאבלט או לטלפון החכם (דרך חיבור LAN) כדי לאפשר את ממשק המשתמש של שליטה מרחוק באינטרנט. ממשק משתמש מותאם למגע זה מאפשר צפייה בתמונה חיה, מידע מפורט על אותות ושליטה ישירה על כניסות, כלי ניטור והגדרות. בנוסף, משתמשים יכולים לקשר מספר צגי Canon יחד באמצעות רשת מקומית כדי להתאים את הגדרות התמונה או להחליף כניסות בו-זמנית.

*זמין בקושחת יולי 2022

DP-V1830

תכולת האריזה

 • צג DP-V1830

 • מדריך התקנה

 • עלון בנושא אמצעי זהירות

[תמיכה]

רוצה שנציג של Canon יתקשר אליך?

כדי לקבל ייעוץ ותמיכה נוספים, אחד מהמומחים הייעודיים של Canon ישמח ליצור איתך קשר ולספק לך ייעוץ מפורט בנוגע לדרך שבה ניתן להשתמש בצג הזה במסגרת ההפקה שלך.

מוצרים קשורים