תאימות לעדשות

A woman fitting in an RF lens on an R System camera.

תושבות לעדשות Canon

הדרך הפשוטה ביותר לגלות אילו עדשות יתאימו למצלמה שלך היא להסתכל על הסימנים שמתייחסים לתושבת העדשה בחלק הקדמי של מצלמת ה-EOS שלך. כל שעליך לעשות הוא להסיר את העדשה מהמצלמה שלך על-ידי לחיצה על לחצן שחרור העדשה ולסובב את העדשה נגד כיוון השעון. למצלמות Canon יש ארבעה סוגי תושבות.

 • A picture of EOS R camera with a close-up on the red line at the centre-top of the mount.

  RF ו-RF-S

  אם אתה רואה קו אדום על תושבת העדשה, המצלמה שלך היא ללא מראה ובעלת מערכת R והיא תואמת לחלוטין לעדשות RF ו-RF-S. ניתן להשתמש בעדשות EF,‏ EF-S,‏ TS-E ו-MP-E גם עם כל אחד ממתאמי EF-EOS R.

 • A picture of EOS 6D Mark II camera with a close-up on the red circle at the centre-top of the mount.

  EF

  אם אתה רואה רק עיגול אדום על תושבת העדשה, המצלמה שלך היא מצלמת DSLR עם מסגרת מלאה ותואמת לעדשות EF ועדשות TS-E ו-MP-E מיוחדות.

 • A picture of EOS 200D camera with a close-up on the red circle at the centre-top of the mount and a white square at the top-right of the mount.

  EF-S

  אם אתה רואה עיגול אדום וריבוע לבן על תושבת העדשה, המצלמה שלך היא מצלמת APS-C DSLR ותואמת לעדשות EF-S,‏ EF,‏ TS-E ו-MP-E.

 • A picture of EOS M50 camera with a close-up on the white circle at the top-left of the mount.

  EF-M

  אם אתה רואה עיגול לבן על תושבת העדשה, המצלמה שלך היא מצלמה ללא מראה מסדרת EOS M APS-C ותואמת לחלוטין לעדשות EF-M. ניתן להשתמש בעדשות EF,‏ EF-S,‏ TS-E ו-MP-E גם עם מתאם EF-EOS M.

 • טבלת תאימות לעדשות Canon

  ישנם חמישה סוגים שונים של עדשות עבור מצלמות עם עדשות מתחלפות לצרכנים של Canon, אלה כוללים RF,‏ RF-S,‏ EF,‏ EF-S ו-EF-M. כשזה מגיע לבחירת העדשה שלך, עליך לוודא שאתה בוחר בעדשה שתעבוד עם המצלמה שלך.

  עדשה / מצלמה

  מערכת EOS APS-C R

  מצלמת EOS עם מערכת R ומסגרת מלאה

  EOS APS-C DSLR

  מצלמת EOS DSLR עם מסגרת מלאה

  מלמת EOS מסדרת M

  RF


  תאימות מלאה1


  תאימות מלאה


  לא תואם


  לא תואם


  לא תואם

  RF-S


  תאימות מלאה1


  תאימות1 2


  לא תואם


  לא תואם


  לא תואם

  EF,‏ TS-E,‏ MP-E


  תאימות עם מתאמי EF-EOS R‏1


  תאימות עם מתאמי EF-EOS R


  תאימות מלאה1


  תאימות מלאה


  תאימות עם מתאמי EF-EOS M‏1

  EF-S


  תאימות עם מתאמי EF-EOS R‏1


  תאימות עם מתאמי EF-EOS R‏1 2


  תאימות מלאה1


  לא תואם


  תאימות עם מתאמי EF-EOS M‏1

  EF-M


  לא תואם


  לא תואם


  לא תואם


  לא תואם


  תאימות מלאה1

  1. לשילוב העדשה והמצלמה יהיה גורם חיתוך של 1.6.
  2. לשימוש בעדשות APS-C ייעודיות במצלמות EOS R עם מסגרת מלאה עשויות להיות מגבלות נוספות, לפרטים נוספים עיין במדריך למשתמש של המצלמה שלך.

  מתאמי עדשות Canon

  מתאמי עדשות של Canon מציעים תאימות מלאה לעדשות Canon EF,‏ EF-S,‏ TS-E ו-MP-E המעניקים לבעלי מצלמות מסדרת Canon EOS R ו-EOS M שילוב מלא עם העדשות שכבר ברשותם.*

 • Lens mount adapter-EF-EOS R shown from the side angle.

  מתאם תושבת EF-EOS R

  מתאם התושבת הסטנדרטי EF-EOS R מאפשר שימוש מלא בעדשות EF,‏ EF-S, ‏TS-E ו-MP-E עם מצלמות בעלות מערכת EOS R.

 • Control ring lens mount adapter-EF-EOS R shown from the side angle.

  מתאם תושבת EF-EOS R עם טבעת בקרה

  מתאם תושבת EF-EOS R עם טבעת בקרה מתפקד בצורה זהה למתאם התושבת EF-EOS R, בתוספת טבעת בקרה לעדשה.

 • Drop-in filter lens mount adapter-EF-EOS R shown from the side angle.

  מתאם תושבת EF-EOS R עם מסנן נשלף

  מתאם התושבת EF-EOS R עם מסנן נשלף מתפקד בצורה זהה למתאם התושבת EF-EOS R בתוספת אפשרות לשימוש במסננים נשלפים.

 • Lens mount adapter-EF-EOS M shown from the side angle.

  מתאם תושבת EF-EOS M

  חבר כל עדשה מהמבחר העצום של עדשות Canon‏ EF,‏ EF-S,‏ TS-E ו-MP-E למצלמות מסדרת EOS M באמצעות מתאם תושבת EF-M קטן וקל משקל זה.

 • מהם כל סוגי העדשות השונים הזמינים?

  גלה את מגוון העדשות של Canon עבור מצלמות EOS DSLR ומצלמות ללא מראה.

  RF ו-RF-S

  עדשות RF, שנוצרו למצלמות עם מערכת R, משלבות איכות משופרת, מהירות, וקלות תפעול, הודות לחידושים יוצאי דופן בטכנולוגיה האופטית ובעיצוב. החיבור הייחודי בעל 12 הפינים של מערכת EOS R משפר באופן משמעותי את התקשורת בין עדשת המצלמה לגוף, מה שהופך אותה למהירה יותר ממה שהיה בעבר. תושבת העדשה RF רחבה של 54 מ"מ עם עומק שטוח מהתושבת עד לחיישן. העיצוב מאפשר לעדשות להיות קרובות יותר לחיישן, וכך מתאפשרת יצירה של אופטיקה מהירה יותר, בהירה יותר ובאיכות גבוהה יותר עם ביצועים חסרי תקדים. עדשות RF אלה כוללות יכולות וידאו משופרות, לצד נגיעות עיצוב מגניבות כגון טבעת הבקרה והגודל הקומפקטי יותר.

  Lens RF100mm F2.8 L MACRO IS USM standing on the wooden table with a butterfly sitting on it.

  EF,‏ TS-E,‏ MP-E

  מערכת המצלמה המקורית EOS הוצגה בשנת 1987. בליבה עמדה תושבת העדשה של Canon EF, שחיברה לראשונה עדשות לגוף המצלמה בצורה אלקטרונית מלאה. מלבד החיבור הפיזי בין שני המרכיבים הללו כל התקשורת היא אלקטרונית, מה שמאפשר העברת נתונים מדויקת ביותר בזמן אמת. Canon הייתה הראשונה לבנות את המנוע שמניע את המיקוד בתוך כל עדשה, במקום להשתמש במנוע שגוף המצלמה. לצרות המשך הפיתוח וההתפתחות של מערכות המיקוד, טכנולוגיות מייצבי התמונה, אלמנטים מיוחדים של עדשות ואיטום כנגד פגעי מזג האוויר, עיצוב תושבת EF המקורי נשאר ללא שינוי. לעדשות המיוחדות TS-E ו-MP-E יש תושבת EF. כל מתאמי העדשות של EF תואמים לכל מצלמת EOS שיוצרה אי פעם, כולל מצלמות בעלות מערכת ה-EOS R החדשה ומצלמות מסדרת EOS M בשימוש עם מתאם העדשה המתאים.

  Canon lens EF 24-105mm f4L IS II USM placed amongst the snow with blue sky in the background.

  EF-S

  עדשות EF–S תוכננו במיוחד עבור דגמי EOS DSLR עם חיישן בגודל קומפקטי יותר - המספקות עדשות קלות משקל, רב-תכליתיות וניידות ביותר. במבחר של EF–S, המהנדסים של Canon ניצלו את גודל חיישן ה-APS-C כדי לייצר עדשות שהן לא רק קלות וקטנות יותר, אלא גם מציעות לצלמים אפשרויות בחירה רבות יותר בזווית רחבה. עדשות EF–S קלות משקל זמינות במגוון רחב של אורכי מוקד, של החל מ-10 מ"מ עד 250 מ"מ (16 מ"מ עד 400 מ"מ עם גורם חיתוך של 1.6 שנלקח בחשבון).

  Somebody taking a macro picture with a Canon camera and lens EF-S 35MM F2.8 IS STM MACRO with a macro lite on.

  EF-M

  מתאמי העדשות EF-M הוצגו עם מבחר המצלמות המקוריות של EOS M ב-2012. הם אפילו יותר קומפקטיים בהשוואה למבחר של ה-EF ו-EF-S, והם מיועדים אך ורק לשימוש עם מצלמות מסדרת EOS M. הם מציעים מגוון רחב במיוחד לעדשות טלפוטו למאקרו, הם ניידים מספיק כדי שניתן יהיה לקחת אותם לכל מקום, והם בחירה מצוינת עבור אלה הנוקטים בגישה יצירתית יותר בצילום היומיומי. עדשות EF–M קומפקטיות זמינות באורכי מוקד מ-11 מ"מ עד 200 מ"מ (17.6 מ"מ עד 320 מ"מ עם גורם חיתוך של 1.6 שנלקח בחשבון).

  A hand holding lens EF-M 32MM F1.4 STM in the street showing the same street upside down through the lens.

  עיין לפי סוג עדשה

  בודד את הספורטאי שנמצא בפעולה מרחוק. תוכל להתאים נופים וצילומי רחוב במסגרת הזווית הרחבה שלך. גלה כמויות אדירות של פרטים בצילומי מאקרו של חיות בר. יש לנו מגוון עדשות שמסוגלות לקחת את כל סוגי הצילום לשלב הבא ולהפיח חיים בסיפור שלך.
  חפש עכשיו
  RF lens range with a black background.