פתרונות הדמיה

ערכת פיתוח תוכנה (SDK)

הצטרף לתוכנית המפתחים של Canon כדי ללטש ולהתאים את תהליכי העבודה בהדמיה באמצעות הטכנולוגיה החדישה ביותר וכך לקדם את העסק שלך.
איך להירשם פרטים נוספים
SDK

היתרונות של Canon SDK

Canon השקיעה רבות בהצעת המסלול החסכוני והגמיש ביותר ללקוחות לצילום באיכות גבוהה. שלוט במצלמות מרחוק ממערכות ההפעלה Windows,‏ Mac,‏ Raspberry Pi או Ubuntu עם ערכת פיתוח התוכנה הדיגיטלית של EOS‏ (EDSDK) והשתמש באותו קוד בכל המצלמות התואמות של Canon. כדי לנצל את התמיכה בפלטפורמות מרובות בדגמים נבחרים לפיתוח מהיר, ה-Camera Control API החדש (CCAPI) מתפרס על פני מספר פלטפורמות, ומאפשר שימוש אלחוטי בכל סביבה, כולל Windows,‏ Mac,‏ Android,‏ iOS או Linux.

 • SDK

  יתרונות

  צילום מרחוק

  זהה, חבר והפעל את המצלמה.

 • SDK

  יתרונות

  ניטור תצוגה חיה

  בדוק את חשיפת הנושא ואת הקומפוזיציה.

 • SDK

  יתרונות

  העברת תמונות

  הורד ומחק תמונות, ובנוסף אתחל כרטיסים.

 • SDK

  יתרונות

  הגדרות המצלמה

  בדוק את הגדרות המצלמה ושנה אותן, כולל מהירות התריס, מפתח הצמצם ו-ISO.

גלה כיצד Canon SDK יכולה לקדם את העסק שלך

צפה בסרטון שלנו כדי לקבל מידע נוסף על טכנולוגיות ופונקציונליות עיקריות, כיצד הן יכולות להיות שימושיות וכיצד הן יכולות לעזור לך לשפר את זרימת העבודה.
צפה כעת
SDK

איך זה עובד?

הדרך הטובה ביותר לתאר את ה-EDSDK וה-CCAPI היא כממשקי תכנות יישומים (APIs) אשר פותחים את השליטה בפונקציונליות המצלמה בפני מחברי התוכנות כדי לספק פתרונות לחברות עבורן הם עובדים או שנמצאות בבעלותם. היכולת לשלב בקרת מצלמה ביישומי התוכנה שלהם פירושה שניתן לנהל את השליטה במצלמה באופן אוטומטי כדי ליצור תמונות ולהעביר נתונים באופן מיידי. התייעלות זו של תהליכים מקצה לקצה מפחיתה עלויות וחוסכת זמן.

הצטרף לפורטל המפתחים שלנו

תוכנית המפתחים של Canon מאפשרת לעסקים ולמפתחים צד שלישי מכל הסוגים להוריד את ה-SDK ולהתחבר למוצרים ולטכנולוגיה של Canon ובנוסף לקבל תמיכה וייעוץ יקרי ערך.

שתף איתנו פעולה

מפתחים רשומים יכולים לגשת ולהוריד תיעוד מפורט, מידע API ולהשתמש בספריית התוכנות המיוחדת וכן לתקשר עם משתמשים אחרים. משאבים טכניים אלה מיועדים למהנדסי תוכנה לצורך בניית יישומים מותאמים אישית עשירים בתכונות עבור המוצרים שלנו.

SDK

למה Canon?

השם Canon הוא השם המוביל בתחום ההדמיה כיום ומזה מעל 80 שנה. אנחנו הספקים המובילים של פתרונות הדמיה דיגיטלית לצרכן, לעסקים ולתעשייה. הדמיה נמצאת בבסיס העסק שלנו ואנחנו מחויבים לעזור לאנשים לדמיין מחדש את מה שאפשר באמצעות תמונות וצילומי וידאו באיכות גבוהה.
SDK

פונקציונליות

צילום תוכן נהדר הוא רק החלק הראשון בזרימת עבודה חלקה. השיתוף חשוב לא פחות, וזו הסיבה שפתרונות SDK עם המצלמות של Canon כוללים קישוריות מדהימה בתוספת אפליקציות ותוכנות מותאמים אישית שיעזרו לך לספק יותר תוכן בכל הפלטפורמות.

 • מגוון מצלמות ועדשות שיתאימו לכל התקציבים והצרכים
 • Wi-Fi ו-USB בכל מגוון ה-EOS שלנו
 • כרטיסי זיכרון לכרטיסי זיכרון לאתחול ולהסרה קלים

תאימות ועקביות

המצלמות של Canon מספקות הפעלה עקבית, שליטה אינטואיטיבית, בתוצאות יוצאות דופן. שתף את העבודה שלך עם העולם באמצעות יכולות הקלטה והזרמה מתקדמות.

 • תמונות סטילס ווידאו עם פתרון היברידי
 • צבע וחדות עקביים שעוברים מהקלט לפלט
 • קלה לתפעול בהתאמה אישית נהדרת כדי להתאים לכל המשתמשים

SDK
SDK

אבטחה ואמינות

אנחנו מודעים לכך שזמן השבתה עולה כסף. המצלמות של Canon מציעות אמינות מוכחת ויעבדו בתנאים מאתגרים. הפעל את המצלמות שלך באמצעות מתאם מתח או סוללה ותיהנה משנים רבות של הפעלה הודות לעמידות יוצאת הדופן של Canon.

 • מערכת EOS ו-EOS R מספקת אמינות מעולה
 • הסוללות המקוריות של Canon מתוכננות כדי לספק ביצועים לאורך זמן
 • צוות תמיכה טכנית ייעודי לצד גיבוי לאחר המכירה בהתאמה אישית

שאלות נפוצות בנושא SDK

יש לך שאלה שלא מצאת לה תשובה? סעיף השאלות הנפוצות שלנו כאן כדי לעזור.

רוצה לדעת עוד?

היכנס לקישור וחבר בצוות מחלקת ה-B2B הייעודית שלנו למוצרי הדמיה מקצועיים ייצור איתך קשר.

מאמרים קשורים