אודות Canon

העשרת החיים והעסקים באמצעות חוויות הדמיה. כל מה שאנחנו עושים, בכל מקום שאנחנו עושים זאת, מתחיל בכך.
about canon

אודות Canon

אנחנו חברת טכנולוגיה מובילה שנוסדה ב-1937, ואנחנו מחויבים לעזור לאנשים לדמיין מחדש ולהרחיב את הגבולות של מה שאפשרי באמצעות הדמיה.

החדשנות המתמשכת שלנו עזרה לנו להוביל במצוינות ההדמיה במהלך ההיסטוריה בת 80 השנה שלנו, ואפשרה לנו לפתח טכנולוגיה מובילה בתעשייה התומכת בדרישות העתידיות של צלמים, צלמי וידאו, עובדי משרד, מדפסות מקצועיות, מומחים להדמיה רפואית ועוד.

אנחנו משתמשים בטכנולוגיות ההדמיה שלנו כדי להתעלות מעבר לשורה העשירה של המוצרים הקיימים שלנו ולפתח תחומים עסקיים חדשים שיפרצו את גבולות האפשרי בטכנולוגיות ההדמיה. הדבר כולל פיתוח לוויינים, התקדמות רפואית, הרחבת אפשרויות ציוד ההדפסה והתעשייה ומצלמות וידיאו ברשת, שתורמות להקמה ולקידום ערים חכמות. עוצמת הליבה של Canon בטכנולוגיה אופטית והדמיה תורמת גם להתקדמות בתחום האסטרונומיה.

על ידי התמודדות מתמדת עם אתגרים חדשים, אנחנו בטוחים שביכולתנו לדגול בתפיסה התאגידית שלנו, Kyosei‏, המביעה את מסירותנו לרעיון שכל האנשים, ללא הבדלי גזע, דת או תרבות, יחיו ויעבדו יחדיו בהרמוניה לטובת הכלל ולקראת חברה משגשגת.

לקבלת מידע נוסף על החברה שלנו, קרא את הסיפור של Canon‏ ואת העלון החלוציות של Canon‏ כדי ללמוד על ההתקדמויות שלנו בטכנולוגיה ובמחקר ופיתוח. למידע נוסף על ההיסטוריה של Canon,‏ בקר באתר הגלובלי שלנו.
חדשנות

אודות Canon Europe

אנחנו תורמים כרבע מההכנסות הכלל-עולמיות של Canon מדי שנה. חברת Canon Europe, שמושבה בלונדון ובעיר אמסטלפיין בהולנד, מטפלת בפעילויות מכירה ושיווק לאזור אירופה, המזה"ת ואפריקה (EMEA). Canon Europe וחברות הקבוצה שלה מעסיקות מעל 13,500 עובדים בכ-120 שווקים ברחבי האזור.

סיפור החברה שלנו

אנחנו קיימים באזור אירופה, המזרח התיכון ואפריקה כבר למעלה מ-60 שנה, והמטרה שלנו היא להשתמש בהדמיה כדי לחולל שינוי בעולם.

A young girl of colour stands in front of a wall of blue corrugated metal. She has a big smile and is clasping her hands together in delight

מתקני מחקר וייצור של Canon באירופה

בנוסף לכך, Canon מחזיקה כמה מתקני מחקר וייצור באזור אירופה, המזרח התיכון ואפריקה, המספקים חדשנות ופתרונות חדשים בתחומי העיסוק העיקריים שלנו

 • Axis Communications

  מחקר ופיתוח של פתרונות וידאו רשת.

 • BriefCam Ltd.

  פתרונות לניתוח וידאו שהופכים סרטוני וידאו לבינה מעשית הניתנת לחיפוש ולכימות.

 • Canon Bretagne

  מפיקה, מייצרת, ממחזרת וממלאת מחסניות טונר בכל רחבי אירופה.

 • Canon France Research Centre

  מחקר ופיתוח של טכנולוגיות רשת ותקשורת עבור שידור וקישוריות לעיבוד נתוני וידאו באיכות גבוהה ונפח גבוה: ומערכות וטכנולוגיות של מצלמת אבטחה.

 • Canon Giessen

  מרכז השירות והתמיכה כולל את הייצור מחדש ואת התיקון של מכונות צילום ומצלמות.

 • Canon Medical Research Europe Ltd.

  מחקר ופיתוח של אוטומציית AI של מערכות לתמיכה בקבלות החלטות קליניות.

 • Canon Ophthalmic Technologies

  מספקת טכנולוגיות הדמיה מובילות והיא ספקית מפתח של תוכנות הנמצאות בשימוש בציוד מודרני לאבחון ראייה.

 • Canon Production Printing Germany

  מחקר ופיתוח, ייצור, מכירה והפצה של מדפסות בנפח גבוה מאוד, ציוד מסייע, תוכנה וחומרים מתכלים

 • Canon Production Printing Netherlands

  מחקר ופיתוח של מדפסות מסחריות בפורמט גדול, מדפסות במהירות בינונית וגבוהה לשימוש משרדי, חומרים מתכלים וכדומה.

 • Milestone Systems

  מחקר ופיתוח של פתרונות ניהול וידאו.

 • NT-WARE

  פיתוח ומכירות של פתרונות לניהול הדפסה וסריקה.

 • Canon Camera

  חברות בקבוצת Canon באירופה

  יש לנו את היצע המוצרים הרחב ביותר של טכנולוגיה אופטית, ואנחנו נשארים מובילים גלובליים בתעשייה. אנחנו עושים זאת עם מספר חברות מקבוצת החברות שלנו אשר מציעות את המומחיות שלהן בפתרונות תוכנה, רשת וידאו, הדפסה ומחקר רפואי כדי לספק לשוק את טכנולוגיית ההדמיה החדשנית ביותר.

  ייתכן שיעניין אותך גם

  צור קשר

  גלה כיצד ליצור איתנו קשר.