אלבומי תמונות

החיים שלך ב-HD. תצלומים דיגיטליים ניתן לשתף בתוך שניות, אך אין כמו להחזיק בידיים תמונה מודפסת. אז למה לא ליצור ספר תצלומים באיכות גבוהה בעצמך באמצעות hdbook. ספר תצלומים מותאם אישית, מודפס ומאוגד באופן מקצועי, יפיח חיים אמיתיים בתצלומים שלך, יעזור לך לנצור את הזיכרונות ויהווה מתנה מושלמת לחברים ולבני המשפחה 


היכן לקנות

חוויה מותאמת אישית של hdbook. קל כמו לספור 123.

1. בחר את התמונות

בחר את התמונות האהובות עליך שברצונך להציג באלבום התמונות היוקרתי. זוהי דרך נהדרת להכין מתנה אישית או לשתף את הרגעים הזכורים ביותר עם משפחה וחברים.

2. הורד את תוכנת hdbook

תוכנת hdbook מאפשרת לך לתכנן בקלות אלבום תמונות בתוך דקות. רק צריך להוריד את התוכנה למחשב PC או Mac מאחד מאתרי המשווקים של hdbook, לסדר את התמונות ואת הטקסט ולשלוח את האלבום להדפסה.

3. תהנה מהזיכרונות שלך

אלבום התמונות שהתאמת אישית יודפס במדפסת החדשנית Canon DreamLabo 5000. תקבל בקרוב את אלבום התמונות שהודפס באיכות מקצועית, עם צבעי תמונות הנאמנים למציאות וטקסט חד וברור.

השראות לאלבום תמונות בהתאמה אישית

איכות תמונה עוצרת נשימה

הזיכרונות שלך ב-HD

ראה והרגש את האיכות המעולה של hdbook. הודות לטכנולוגיית ההדפסה ‎7-ink באיכות HD, התמונות נראות מלאות פרטים, עם צבעי עור טבעיים ושחזור צבעים שנאמן למציאות. תמונות בצבע ייראו כה חדות שתחשוב שהן קופצות מהדף, ולתמונות בשחור-לבן יהיה מעבר חלק בין גוונים ליצירת מראה אלגנטי.

בחר את העטיפה של ה-hdbook

אלבום תמונות בהתאמה אישית מלאה

צור את עטיפת אלבום התמונות על ידי הוספת טקסט ותמונות כדי להפוך את האלבום לאישי. הדפסה וכריכה מקצועיות יעניקו לאלבום ה-hdbook מקום של כבוד בכל מדף ספרים.

הוסף טקסט לתמונות

נקי. ברור. חד.

הוסף כיתובים לתמונות ותן שם לאלבום על העטיפה. הודות לסוגי הדיו שתוכננו באופן ייחודי ורזולוציית הדפסה של ‎ 2400 dpi הטקסט באלבום ה-hdbook הוא ברור וחד.

כריכת פריסה שטוחה


פריסות מושלמות של דף כפול

כל אלבומי התמונות שלנו כוללים כריכת פריסה שטוחה, כך שתוכל לפרוס את כל התמונות על פני שני דפים בלי לאבד אזורים מהתמונות שנמצאים בין הדפים. דפי תמונה דו-צדדיים באיכות מעולה מאפשרים לך להרחיב את האלבום מ-24 דפים עד ל-100 דפים בלי להתפשר על שדרה דקיקה.

בחירה בין גדלים של hdbook

פורמט שמתאים לטעם שלך

פורמטים רבועים זמינים בגדלים 127‎ x 127 מ"מ, 210‎ x 210 מ"מ ו-300‎ x 300 מ"מ. ניתן לבקש פורמט לרוחב או דיוקן בגודל A5 ו-A4 או לבחור ב-A3 לרוחב, כך שתוכל להיות בטוח שתמצא את הפורמט המושלם לאלבום התמונות המותאם אישית.

מבחר ניירות צילום

גימור פרימיום

הנייר שתוכנן במיוחד ותוכנן לעבוד עם טכנולוגיית ההדפסה של Canon, מספק הדפסת תמונות באיכות HD לקבלת גימור פרימיום. בחר בנייר Luster עם מרקם הדומה למרקם הקלאסי של תמונות ממעבדות תמונות, או בנייר מבריק עם גימור חלק וברק רב.


זכרונות בלתי נשכחים

שילוב סוגי הדיו של Canon וניירות צילום עם ציפוי ייחודי, מבטיח שהתמונות שלך יחזיקו מעמד לכל החיים. טוב, לפחות ל-300 שנים, כך שאפשר להיות בטוח שאלבום התמונות האישי יוכל לשמח את הדורות הבאים.*

תוכנת אלבום תמונות

התוכנה הקלה לשימוש שלנו שמיועדת ל-Windows ול-Mac מאפשרת לך ליצור בתוך דקות אלבום תמונות בהתאמה אישית. בחר את גודל האלבום, הוסף תמונות ובחר פריסה ממגוון הפריסות המוצעות.

פריסות מהירות מוגדרות מראש

צור בקלות רבה עוד יותר את אלבום התמונות שלך באמצעות התכונה Autoflow. התוכנה מסדרת את התמונות באופן אוטומטי וממקמת אותן בתוך קופסאות על סמך כיוון התמונות הטוב ביותר. עדיין תוכל לכוונן בדיוק את הפריסות והתמונות של הדפים לפני שליחתן אל אלבום התמונות המותאם אישית להדפסה.

פריסות מתקדמות בהתאמה אישית

בנוסף לקלות השימוש בתוכנה, hdbook כוללת תכונות מתקדמות שמספקות לך חופש תכנון מוחלט של אלבום התמונות, כדי שתוכל לספר את הסיפור שלך בדרך שלך.

היכן אפשר לקנות?

הורד את תוכנת אלבום התמונות החינמית hdbook מהאתר של אחד המשווקים שלנו והתחל ליצור אלבומי תמונות יוקרתיים כבר היום. התחל בלחיצה על דגל המדינה שליד משווק ה-hdbook שנבחר.

אוסטריה

בלגיה

דנמרק

גרמניה

איטליה

לוקסמבורג

פולין

בריטניה

אירלנד

בקרוב.

*חיי הדפסה משוערים באחסון חשוך

<שיטות בדיקה וקריטריונים עבור הערכה>

נתוני עמידות התמונה שמצוינים בתור מספר שנים, משוערים על סמך שיטות בדיקה וקריטריונים הכתובים בתקן "הערכת יציבות של הדפסת תמונת צבע דיגיטלית" (JEITA CP-3901) שמפרסם JEITA (איגוד תעשיות האלקטרוניקה וטכנולוגיית המידע ביפן).

<הערה בנושא הדפסה והצגת תמונות>

עמידות התמונה בפועל עשויה להיות שונה מההערכות שמוצגות למעלה, בהתאם לתנאי ההצגה/האחסון. מספר השנים מחושב על סמך תוצאות של בדיקות מואצות שמבוצעות על ידי Canon Inc.‎ והוא לא מעיד על הבטחה לגבי המוצר עצמו. הארכת חיי התמונות שהדפסת: חשיפה לאור, לגזים סביבתיים, לטמפרטורה גבוהה וללחות, עשויה להאיץ דהיית צבעים. במהלך אחסון והצגה, הימנעות מחשיפה לגורמים האלה לדהיית צבעים היא יעילה להגדלת העמידות של התמונות.


*עיצוב ומפרטים עשויים להשתנות ללא הודעה.